Vezető Szoftvertesztelő

Projektjeink száma bővül, ezért csapatunkat is bővíteni szeretnénk. Tíz éve a piacon működő, szoftverfejlesztő vállalkozásként keressük leendő kollégánkat miskolci/debreceni irodánkba "Vezető szoftvertesztelő" pozícióba.
Feladataid lesznek
  • Elkészült tesztelési stratégia alapján tesztelési folyamatok kialakítása a vállalatnál
  • Szoros együttműködés a vállalat fejlesztőivel, tesztelés és fejlesztés kapcsolatának kiépítése
  • Fejlesztett szoftverek, interfaceek, adatbázisok, struktúrák megismerése
  • A szervezetbe további tesztelő(k) beillesztése , tesztelők mentorálása
  • Tesztelői szervezet vezetése, feladatok elosztása, tesztelési folyamatok monitorozása és irányítása
  • Funkcionális tesztek tervezése és elkészítése
  • Interfészek tesztelése
  • Tesztek futtatása és eredmények kiértékelése
  • Hibajegyek menedzsmentje
  • Tesztelési dokumentációk készítése
  • Tesztelői tudásbázis kiépítése
  • Tesztelési folyamatok fejlesztése
Elvárások
  • Informatikai végzettség
  • Minimum 3 év manuális tesztelői tapasztalat
  • Széleskörű ismeretek szoftvertesztelési területen
  • Minimum 1 év vezetői tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Precizitás, alapos munkavégzés
Előnyt jelent
  • ISTQB CTFL vagy magasabb szint (Test Analyst, Test Manager) minősítés
  • PHP, MySQL, JavaScript alapismeretek
  • Részvétel korábban tesztelési folyamat kialakításában
  • Jira és Confluence ismeret
  • Tesztautomatizálási ismeretek
(Az összes fenti mező kitöltése kötelező.)