Product Owner / Project Manager

Tíz éve a piacon működő, szoftverfejlesztő vállalkozásként keressük leendő kollégánkat miskolci/debreceni irodánkba "Product Owner / Project Manager" pozícióba.
Feladataid lesznek
  • Fejlesztői feladatok meghatározása üzleti specifikációk alapján
  • Projektmenedzsment - IT projektek teljes körű menedzsmentje agilis módszertan szerint
  • Backlog kezelése - feladatok priorizálása és utókövetése
  • Proaktív munkavégzés, az ideális jelöltünk felelősségteljesen irányít és magas reagálási képességekkel bír a hatékony fejlesztői munka érdekében
  • Az egyes projektek szereplői közötti hatékony együttműködés biztosítása
  • Jelentések készítése a vállalkozás menedzsmentje felé
Elvárások
  • JIRA és Confluence magabiztos használata
  • Minimum 3 év PO/PM munkakörben eltöltött idő
  • Széleskörű ismeretek szoftverfejlesztési területen
  • Jó kommunikációs képesség
  • Precizitás, alapos munkavégzés
Előnyt jelent
  • Vezetői tapasztalatok
  • Scrum módszertan használatában szerzett jártasság
  • Kanban módszertan ismerete
  • Hibakövetésben szerzett tapasztalat
Szükséges nyelvtudás
  • Szakmai angol nyelvtudás
Foglalkoztatás jellege
  • Teljes munkaidő
Munkavégzés helye
  • Miskolc vagy Debrecen, on-site munkavégzés hibrid lehetőséggel
(Az összes fenti mező kitöltése kötelező.)